Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Urząd Statystyczny na XIX Łódzkich Targach Edukacyjnych

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
26.02.2016

 

 

Już 17 marca 2016, w hali Expo-Łódź przy Al. Politechniki 4, rozpoczną się XIX Łódzkie Targi Edukacyjne będące jedną z największych tego typu imprez w Polsce.

W ramach Targów pracownicy Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi zaprezentują ofertę edukacyjną związaną z coroczną akcją społeczną „Edukacja Statystyczna dzieci i młodzieży”, skierowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także studentów i innych grup odbiorców. Spotkania ze statystyką prowadzone przez pracowników Urzędu, w formie prezentacji multimedialnych, w połączeniu z warsztatami (każdorazowo dostosowane do wieku odbiorców), są pierwszym krokiem edukacji statystycznej, etapem kształtowania świadomego społeczeństwa, a dla statystyki publicznej najlepszym sposobem kształtowania przyszłych respondentów. Ekspozycja targowa Urzędu Statystycznego w Łodzi zaopatrzona będzie w materiały informacyjne dotyczące działań edukacyjnych, a także ulotki zawierającą informacje o akcjach skierowanych do dzieci i młodzieży. Ponadto można będzie zapoznać się z najnowsza ofertą publikacyjną Urzędu oraz informacjami na temat działalności placówki.

 

 

ZAPRASZAMY

Do góry