Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Projekty

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Interdyscyplinarny projekt dwujęzyczny „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”.

07.06.2017
W środę 31.05.2017 r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyło się podsumowanie interdyscyplinarnego projektu dwujęzycznego „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”. Projekt był kolejnym z serii dwujęzycznych projektów interdyscyplinarnych, który zrealizowany został przez uczniów i nauczycieli Publicznego Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły w Łodzi, we współpracy z Łódzkim Ośrodkiem Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi.
Czytaj dalej

Projekt edukacyjny "Ze Statystyką za pan brat/ On good terms with Statistics"

27.01.2016

W roku szkolnym 2015/2016 Urząd Statystyczny w Łodzi przystąpił do kolejnego interdyscyplinarnego dwujęzycznego projektu edukacyjnego "Ze Statystyką za pan brat/ On good terms with Statistics".

Czytaj dalej

Projekt edukacyjny "Statystyka i świat wokół nas" ("Statistics and the world around us")

24.06.2015

W roku szkolnym 2014/2015 Urząd Statystyczny w Łodzi przystąpił do interdyscyplinarnego projektu edukacyjnego "Statystyka i świat wokół nas" realizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi.

Czytaj dalej

Projekt edukacyjny "Jacy jesteśmy? - nasza szkoła w liczbach"

10.03.2014

W marcu 2014 roku Urząd Statystyczny w Łodzi przystąpił do kolejnego interdyscyplinarnego projektu realizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi. Współpraca w ramach przedsięwzięcia pt. "Jacy jesteśmy? - nasza szkoła w liczbach" będzie trwała do czerwca 2014 r. i zakłada połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki, statystyki oraz języka angielskiego.

Czytaj dalej

Projekt edukacyjny "DO CZEGO MOŻE PRZYDAĆ SIĘ STATYSTYKA? / WHAT ARE STATISTICS USED FOR?"

11.12.2013

9 grudnia 2013 r. w Urzędzie Statystycznym w Łodzi, uczniowie III klasy Publicznego Gimnazjum nr 32 w Łodzi zaprezentowali pracownikom Urzędu multimedialną prezentację zawierającą wyniki badania ankietowego na temat „Muzyka w naszym życiu”.

Czytaj dalej
Do góry