Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Interdyscyplinarny projekt dwujęzyczny „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.06.2017

W środę 31.05.2017 r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyło się podsumowanie interdyscyplinarnego projektu dwujęzycznego „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”. Projekt był kolejnym z serii dwujęzycznych projektów interdyscyplinarnych, który zrealizowany został przez uczniów i nauczycieli Publicznego Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły w Łodzi, we współpracy z Łódzkim Ośrodkiem Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi.  

Zaproszona na uroczystość młodzież zaprezentowała wyniki badania statystycznego samodzielnie przeprowadzonego wśród uczniów Gimnazjum nr 32 oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

Na uroczystość przybyli także przedstawiciele Instytutu Statystyki i Demografii Uniwersytetu Łódzkiego, a wśród nich przewodnicząca PTS w Łodzi, Dyrektor Instytutu Statystyki i Demografii dr hab. Alina Jędrzejczak, prof. UŁ.

Do góry