Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

XIII Łódzkie Targi Edukacyjne

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
14.06.2010

W dniach 11-13 marca 2010 roku pracownicy Urzędu Statystycznego w Łodzi wzięli udział w XIII edycji Łódzkich Targów Edukacyjnych zorganizowanych przez Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Ekspozycja targowa Urzędu zaopatrzona była w publikacje statystyczne, informacje o spisach powszechnych, a także w specjalnie przygotowaną ulotkę zawierającą informacje o edukacji statystycznej. Podano w niej proponowany zakres tematyczny zajęć w szkołach, formę nieodpłatnej akcji edukacyjnej prowadzonej przez Urząd oraz sposoby komunikacji zainteresowanych z pracownikami US w Łodzi. W ramach Targów przedstawiono również prezentację statystyczną „Łódź na tle dużych miast Polski”.

Oferta Urzędu zwracała uwagę swoją oryginalnością oraz dostępnością i cieszyła się zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Do góry