Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
21.03.2016

W dniach 17 i 18 marca 2016 r., po raz siódmy, pracownicy Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi wzięli udział w Łódzkich Targach Edukacyjnych. Targi są unikatowym wydarzeniem w tej branży w regionie łódzkim  i od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy tłum zwiedzających.

Targi są reakcją na ciągle zmieniające się potrzeby szeroko pojętego rynku edukacji, oferują ogromy wachlarz możliwości zarówno dla wystawców jak i gości. Swoją ofertę przedstawiają na nich szkoły różnych typów i szczebli, producenci środków dydaktycznych, placówki zajęć pozaszkolnych oraz pozostałe jednostki edukacyjne.

Prezentowana bogata oferta Urzędu wzbudziła zainteresowanie uczniów, nauczycieli, jak i pozostałych zwiedzających, przede wszystkim ze względu na swoją oryginalność i różnorodność.

Udział w Targach co roku umożliwia szeroką promocję prowadzonej od lat przez Urząd nieodpłatnej akcji „Edukacja statystyczna dzieci i młodzieży”. W bieżącym roku po raz pierwszy promowano nowe zajęcia dla najmłodszych:

  • „Statystyka wokół nas" - zajęcia dla klas I-III szkół podstawowych,
  • „Statystyka dla smyka" - zajęcia dla przedszkolaków,

prowadzone głównie w formie gier i zabaw i wdrożone od początku roku szkolnego 2015/16.

 

Do góry