Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna Zmagania uczniów w VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

16.05.2016

W dniach 9 i 11 maja br. miała miejsce VII edycja konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Urząd Statystyczny w Łodzi oraz Szkołę Podstawową nr 54 w Łodzi. Organizowany konkurs jest od 7 lat okazją do rozbudzania zainteresowań uczniów wiedzą ekonomiczną i statystyczną oraz kształtowania ich tożsamości regionalnej. Uczniowie biorący udział w konkursie mobilizowani są do samoedukacji i pogłębiania wiedzy z zakresu edukacji regionalnej, a także doskonalenia umiejętności prowadzenia obserwacji, analizowania i wnioskowania.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna VII edycja konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

18.01.2016
Urząd Statystyczny w Łodzi oraz Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego w Łodzi zaprasza uczniów klas IV-VI łódzkich szkół podstawowych do wzięcia udziału w VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj" - 9, 11 maja 2016 r.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podsumowanie VI edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

09.06.2015

Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 2 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 54 w Łodzi. Na uroczystość przybyli nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami.

Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8    
Do góry