Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna Podsumowanie VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

06.06.2016

W dniu 25 maja br. w Szkole Podstawowej nr 54, obyła się uroczystość podsumowania VII edycji konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, analizuj, obliczaj”.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna Wyniki VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

20.05.2016

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj i wręczenie nagród 25 maja 2016 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 54 przy ul. Wróbla 5.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna Zmagania uczniów w VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

16.05.2016

W dniach 9 i 11 maja br. miała miejsce VII edycja konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Urząd Statystyczny w Łodzi oraz Szkołę Podstawową nr 54 w Łodzi. Organizowany konkurs jest od 7 lat okazją do rozbudzania zainteresowań uczniów wiedzą ekonomiczną i statystyczną oraz kształtowania ich tożsamości regionalnej. Uczniowie biorący udział w konkursie mobilizowani są do samoedukacji i pogłębiania wiedzy z zakresu edukacji regionalnej, a także doskonalenia umiejętności prowadzenia obserwacji, analizowania i wnioskowania.

Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8    
Do góry