Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Podsumowanie VII edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.06.2016

W dniu 25 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 54, obyła się uroczystość podsumowania VII edycji konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, analizuj, obliczaj”. Konkurs klas IV-VI zorganizowany został przez Urząd Statystyczny w Łodzi wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 54. Założeniem tegorocznej edycji  konkursu, podobnie jak w przypadku lat ubiegłych , było rozbudzenie zainteresowania uczniów wiedzą ekonomiczną i statystyczną oraz kształtowanie tożsamości regionalnej.

Na uroczystość przybyli nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami. Nagrody, ufundowane przez NBP i Urząd Statystyczny w Łodzi, wręczyli: pani Grażyna Knapek - dyrektor szkoły oraz przedstawiciele Urzędu Statystycznego w Łodzi.

W trakcie uroczystości udostępniono wystawę gier planszowych „Łódzki Biznes”, prac konkursowych wykonanych przez uczniów klas IV.

Do góry