Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Podsumowanie VII edycji konkursu "Statystyka w Karierze"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.06.2017

W środę 31.05.2017 r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyła się uroczystość podsumowania konkursu dla gimnazjalistów „Statystyka w karierze”, który od 7 lat organizuje Łódzki Ośrodek Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Tegoroczna edycja konkursu po raz pierwszy została objęta patronatem łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Statystycznego oraz Instytutu Statystyki i Demografii Uniwersytetu Łódzkiego. Oprócz uczestników konkursu, ich opiekunów i organizatorów na uroczystość przybyli przedstawiciele Instytutu Statystyki i Demografii Uniwersytetu Łódzkiego. Refleksjami  o korzyściach wynikających ze współpracy różnych instytucji w sferze edukacji statystycznej podzieliła się z uczestnikami spotkania w swoim wystąpieniu przewodnicząca PTS w Łodzi, Dyrektor Instytutu Statystyki i Demografii dr hab. Alina Jędrzejczak, prof. UŁ.  

Laureaci konkursu oraz wyróżnieni otrzymali cenne nagrody. Wręczono także dyplomy pozostałym uczestnikom oraz ich opiekunom.


Do góry