Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Podsumowanie VI edycji konkursu "Statystyka w Karierze"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.06.2016

W dniu 3 czerwca 2016r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyło się Podsumowanie VI Konkursu dla gimnazjalistów „Statystyka w Karierze”. Konkurs, adresowany do  uczniów I i II klas łódzkich gimnazjów, zorganizował Urząd Statystyczny w Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi.

Podczas uroczystości pracownicy Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych przedstawili prezentację: „Zasoby internetowe Statystyki Publicznej”.  Wystąpienie było doskonałą okazją do promowania nowych narzędzi służących do udostępniania danych oraz  baz danych.

Dopełnieniem uroczystości były prezentacje multimedialne laureatów konkursu, zawierające wyniki pracy zespołów konkursowych w I etapie konkursu.

Organizatorzy konkursu wręczyli laureatom nagrody ufundowane przez Urząd Statystyczny w Łodzi oraz właścicieli Zakładu Włókienniczego Biliński sp.j.

Zgromadzeni uczestnicy tegorocznej edycji konkursu podzielili się z organizatorami swoimi uwagami odnośnie formuły i treści edukacyjnych konkursu, wyrazili zadowolenie z udziału w przedsięwzięciu, a także zadeklarowali chęć wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Do góry