Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rynek pracy w województwie łódzkim w latach 2016 - 2019

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2020
Częstotliwość wydania: Co 4 lata

Publikacja „Rynek pracy w województwie łódzkim w latach 2016-2019”, przygotowywana w cyklu czteroletnim, ma na celu dostarczenie najważniejszych informacji wpływających na kształtowanie się sytuacji na rynku pracy w województwie.
Opracowanie zawiera informacje o aktywności ekonomicznej ludności, o popycie na pracę, osobach pracujących, ich warunkach pracy i wynagrodzeniach, a także o osobach bezrobotnych. Obejmuje także dane o ruchu zatrudnionych oraz wyniki przeprowadzanego co dwa lata badania struktury wynagrodzeń. Analiza wspomnianych aspektów rynku pracy w województwie łódzkim została przeprowadzona w oparciu o dane z 2019 r., natomiast tendencje badanych zjawisk zaprezentowano na przestrzeni lat 2016–2019. Ponadto, w celu przedstawienia możliwie pełnego obrazu rynku pracy, najważniejsze dane o województwie zostały ukazane na tle kraju.
 

Przekroje: województwo, wybrane informacje według podregionów, powiatów i gmin, sektory własności, sekcje PKD 2007
Do góry