Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rynek pracy w województwie łódzkim w latach 2005 - 2010

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.12.2011
Częstotliwość wydania: Co 4 lata

Rynek pracy w województwie łódzkim w latach 2005-2010 jest opracowaniem tematycznym, charakteryzującym sytuację na regionalnym rynku pracy. Celem publikacji jest przedstawienie specyfiki oraz kierunków zmian zachodzących na rynku pracy województwa łódzkiego na przestrzeni lat 2009-2010 oraz, w wybranych aspektach, w retrospekcji do 2005 roku.
Opracowanie składa się z uwag metodycznych, syntezy wyników oraz tablic statystycznych, w których przedstawiono dane dotyczące liczby i struktury pracujących, zatrudnionych, bezrobocia rejestrowanego, wynagrodzeń oraz warunków pracy i wypadków przy pracy. Dla wzbogacenia i uatrakcyjnienia prezentacji danych w publikacji zamieszczono zestaw wykresów i kartogramów opisujących wybrane elementy problematyki zawartej w publikacji.
W celu możliwie pełnego ujęcia zjawisk, dane zaprezentowano w różnych układach strukturalnych, m.in. według sekcji PKD, sektorów, płci uczestników rynku pracy oraz według podregionów, powiatów i gmin.

Przekroje: województwo, wybrane informacje według podregionów, powiatów i gmin, sektory własności, sekcje PKD 2007
Do góry