Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Podsumowanie akcji "Edukacja Statystyczna w roku szkolnym 2013/2014"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
13.06.2014

Dnia 11 czerwca 2014 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Statystycznego w Łodzi odbyło się podsumowanie akcji „Edukacja Statystyczna” prowadzonej przez pracowników Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych w roku szkolnym 2013/14. Uroczystość połączono z wręczeniem dyplomów nauczycielom biorącym udział w akcji w minionym roku szkolnym.
Zaproszonych zostało 257 nauczycieli z 89 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego.
Podczas spotkania podziękowano przybyłym za umożliwienie pracownikom Urzędu przeprowadzenia   w szkołach niemalże 500 godzin lekcyjnych podczas niespełna 180 spotkań. Przedstawiono ponadto efekty rozwoju akcji „Edukacja Statystyczna” w roku szkolnym 2013/14.
W ramach ewaluacji działań edukacyjnych Urzędu, odbyło się także podsumowanie interdyscyplinarnego projektu edukacyjnego realizowanego wspólnie przez Urząd Statystyczny w Łodzi oraz Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi „Jacy jesteśmy? – Nasza szkoła w liczbach”. Grupa gimnazjalistów biorących udział w projekcie zaprezentowała wyniki przeprowadzonego w szkole badania statystycznego.
Przybyli nauczyciele podziękowali za współpracę z Urzędem w minionym roku szkolnym i wyrazili chęć współpracy w przyszłym roku szkolnym.

 

Do góry