Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gdy skontaktuje się z nami ankieter

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Gdy zadzwoni teleankieter Głównego Urzędu Statystycznego


Gdy zadzwoni teleankieter Głównego Urzędu Statystycznego w celu przeprowadzenia badania ankietowego przez telefon, masz prawo:

- sprawdzić czy w tym czasie przeprowadzane jest dane badanie odwiedzając stronę GUS, na której znajduje się „Program Badań Statystycznych Statystyki Publicznej”,

- zweryfikować tożsamość teleankietera samodzielnie poprzez stronę internetową lub dzwoniąc do Urzędu Statystycznego w Łodzi pod numery:

Joanna Drop (042) 6839094

Włodzimierz Janek (042) 6839185 dla badań rolniczych.

Gdy nie odpowiada Ci wywiad realizowany przez telefon i chciałbyś, żeby ankieter odwiedził Cię w domu, możesz powiedzieć o tym teleankieterowi.

Kim jest ankieter statystyczny?


Ankieter statystyki publicznej jest pracownikiem urzędu statystycznego na terenie danego województwa.

Ankieterzy realizują badania zapisane w Programie Badań Statystycznych na dany rok.

Tożsamość ankietera możesz zweryfikować samodzielnie poprzez stronę internetową lub dzwoniąc do właściwego Urzędu Statystycznego. W województwie łódzkim są to następujące numery telefonów:

Joanna Drop (42) 6839094

Monika Lisik (42) 6839196

Magdalena Jańczak (42) 6839177

Iwona Ulanowska (42) 6839173

Każdy ankieter posiada legitymację służbową ze zdjęciem uprawniającą do prowadzenia badań ankietowych. Wydaje się legitymację zarówno dla ankietera stałego jak i ankietera uzupełniającego.

Wzór legitymacji służbowej


 

Do góry