Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
7
maj

Warunki życia ludności w województwie łódzkim w 2016 r.

„Warunki życia ludności w województwie łódzkim w 2016 r.” to kolejna edycja opracowania Urzędu Statystycznego w Łodzi, którego celem jest wskazanie pozycji województwa łódzkiego wśród innych województw pod względem dobranych zmiennych charakteryzujących różnorodne aspekty warunków życia mieszkańców.

Czytaj dalej
16
maj

Turystyka w województwie łódzkim w 2017 r.

Informacja sygnalna prezentuje dane dotyczące turystyki w województwie łódzkim w 2017 r.
Czytaj dalej
21
maj

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa łódzkiego w 2017 r.

Urząd Statystyczny w Łodzi przekazuje Państwu publikację Raport o sytuacji społeczno--gospodarczej województwa łódzkiego w 2017 r. Jest to kolejna edycja pozycji wydawniczej należącej do regionalnych opracowań analitycznych, prezentująca najnowsze dane statystyczne dotyczące istotnych zjawisk społecznych i gospodarczych. Zakres tematyczny, jak w latach poprzednich, obejmuje dane z demografii, rynku pracy, świadczeń społecznych, budownictwa mieszkaniowego, rolnictwa, przemysłu i budownictwa, rynku wewnętrznego, wyników finansowych oraz nakładów inwestycyjnych przedsiębiorstw.

Czytaj dalej
29
maj

Koniunktura gospodarcza w maju 2018 r.

Koniunktura gospodarcza w maju 2018 r.- opinie formułowane przez jednostki, których siedziba znajduje się w województwie łódzkim.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry