Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Mieszkania w województwie łódzkim. Narodowy Spis Powszechyny Ludności i Mieszkań 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 10.03.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja „Mieszkania” jest kolejnym z opracowań prezentujących wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011. Celem niniejszego opracowania jest zapoznanie odbiorców z informacjami charakteryzującymi stan zasobów mieszkaniowych na terenie województwa łódzkiego.
W publikacji przedstawiono informacje o liczbie mieszkań i ich własności oraz dane dotyczące jakościowych aspektów zasobów mieszkaniowych, tj. wielkości i wieku mieszkań, ich wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne, warunków mieszkaniowych ludności. Wyniki zaprezentowano dla województwa ogółem oraz w podziale na miasto i wieś, a wybrane zjawiska także na poziomie powiatów.
Opracowanie składa się z czterech części: uwag ogólnych, w których przedstawiono metody realizacji spisu i źródła pozyskiwania danych, uwag metodycznych, zawierających wyjaśnienie pojęć i definicji spisowych, komentarza analitycznego z opisową i graficzną interpretacją wyników badania oraz części tabelarycznej.

Do góry