Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Oświata i wychowanie w województwie łódzkim w latach szkolnych 2009/10 - 2011/12

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.10.2013
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Niniejsza publikacja jest kolejną edycją opracowania, ukazującego się w cyklu 3-letnim, które kompleksowo opisuje sytuację w oświacie w województwie łódzkim.
Opracowanie zawiera bogaty zestaw informacji o uczniach i absolwentach szkół dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach kształcenia. Prezentowane dane dotyczą szkół prowadzących nauczanie na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym, z uwzględnieniem szkolnictwa specjalnego, zawodowego i artystycznego. Dodatkowo zamieszczono dane dotyczące wybranych form opieki nad dziećmi i młodzieżą, kształcenia dorosłych oraz wychowania przedszkolnego.
Zaprezentowane dane dotyczą lat szkolnych 2008/2009-2011/2012 i w większości pochodzą z Systemu Informacji Oświatowej administrowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Informacje dotyczące szkolnictwa wyższego uzyskano w oparciu o sprawozdawczość GUS.

Przekroje: województwo, wybrane dane według podregionów, powiatów i gmin, rodzaje szkół i placówek, organy prowadzące
Do góry