Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Podsumowanie ruchu innowacyjnego w edukacji - wyróżnienie certyfikatem "Promotor Rozwoju Edukacji"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
13.06.2018

8 czerwca 2018 r. w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się XXXII Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji organizowane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Kształcenia Praktycznego w Łodzi.

W związku z prowadzonymi działaniami edukacyjnymi, Kapituła Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczył Konsul honorowy Wielkiej Brytanii, przyznała certyfikat „Promotor Rozwoju Edukacji” Pani Katarzynie Szkopieckiej z Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych.

Łódzkie Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji jest unikatowym przedsięwzięciem w Polsce, które umożliwia zaprezentowanie osób i instytucji twórczych, wdrażających do praktyki edukacyjnej wartościowe modele edukacji. Pani Katarzyna jest liderem procesów uczenia się poprzez wykonywanie projektów w grupach zadaniowych Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uhonorowanym, których łączy zasada nakazująca szukać w społeczności edukacyjnej ludzi, dla których talent jest napędem ustawicznego rozwoju,  a doświadczenie nigdy nie przekształca się w rutynę, pozwalając krzewić konstruktywne idee.

Do góry