Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Plenarne posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Łódzkiego

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
27.10.2017

W dniu 26 października br. kierownik Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych, pani Anna Jaeschke uczestniczyła w plenarnym posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Łódzkiego.
W spotkaniu, oprócz członków Rady, uczestniczyli zaproszeni goście reprezentujący różne środowiska, w tym przedstawiciel statystyki publicznej oraz świata nauki. Głównym tematem obrad była informacja o dotychczasowym wykorzystaniu środków unijnych w regionie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2022. W dalszej części posiedzenia dyskutowano efekty programu Rodzina 500+ oraz problemy społeczne w kontekście procesów demograficznych zachodzących w regionie. Punktem wyjścia do dyskusji była prezentacja „Sytuacja demograficzna województwa łódzkiego” przedstawiona przez Annę Jaeschke.

Do góry