Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencja "Wpływ inwestycji infrastrukturalnych na wzrost konkurencyjności województwa łódzkiego"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
28.06.2011

W dniu 27 czerwca br. przedstawiciele Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych w Urzędzie Statystycznym w Łodzi - Anna Jaeschke oraz Paweł Armatys, uczestniczyli w konferencji „Wpływ inwestycji infrastrukturalnych na wzrost konkurencyjności województwa łódzkiego” zorganizowanej przez Marszałka Województwa Łódzkiego.
W spotkaniu udział wzięli m.in. przedstawiciele Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, PKP Polskie Linie Kolejowe, Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego oraz burmistrz gminy Stryków.
Konferencja stanowiła forum prezentacji stanu i perspektyw rozwoju infrastruktury i sieci transportowej w województwie. Uczestnicy w swoich wystąpieniach omawiali kwestie wpływu różnych rodzajów komunikacji: kolejowej, lotniczej i miejskiej na rozwój gospodarczy województwa, w tym gmin otaczających stolicę regionu.
Jednym z punktów konferencji była prezentacja „Infrastruktura komunikacyjna województwa łódzkiego” przygotowana przez Pawła Armatysa.

Infrastruktura komunikacyjna województwa łódzkiego

Do góry