Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencja poświęcona Instrumentowi Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia (IOWISZ)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.02.2017

W piątek, 3.02 2017 r., Katarzyna Szkopiecka, członek Wojewódzkiej Rady do spraw Potrzeb Zdrowotnych z ramienia Urzędu Statystycznego w Łodzi, na zaproszenie Wojewody Łódzkiego – Zbigniewa Rau, uczestniczyła w konferencji poświęconej Instrumentowi Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia (IOWISZ). Spotkanie odbyło się w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta Łodzi. 

Konferencję rozpoczął Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau, a jej głównymi referentami byli: podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Krzysztof Łanda oraz zastępca dyrektora Departamentu Analiz i Strategii Ministerstwa Zdrowia Jakub Adamski.  Wystąpienia gospodarzy wydarzenia oraz  zaproszonych gości stały się wstępem do dyskusji z udziałem zgromadzonej publiczności. Podczas drugiej części spotkania rozwijano kwestie omówione wcześniej przez prelegentów oraz podniesiono nowe.

Do góry