Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencja Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi "E-gospodarka-gospodarka przyszłości"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
01.04.2015

W dniu 26 marca br. kierownik Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych - Anna Jaeschke wzięła udział w konferencji „E-gospodarka-gospodarka przyszłości” zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi. W konferencji wzięli udział: przedsiębiorcy, samorządowcy, a także przedstawiciele nauki i studenci. Przedmiotem spotkania była wymiana doświadczeń na temat osiągnięć i problemów w realizacji rozwiązań zmierzających do budowy społeczeństwa  informacyjnego. Prelegentami byli m. in. pan Szymon Sankiewicz, naczelnik Wydziału Wdrażania 7 osi Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, pan Paweł Nowak, p.o. naczelnika Wydziału Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, pan Rafał Rodziewicz, wiceprezes zarządu Technitel Polska SA, pan dr Piotr Milczarski, z Katedry Informatyki, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.

Anna Jaeschke przedstawiła prezentację „Elektroniczny obieg dokumentów w statystyce publicznej”, w której omówiła rozwiązania i produkty powstałe w ramach projektu SISP i SISP-2, które wspomagają upowszechnianie informacji statystycznej, będącej podstawą nowoczesnej gospodarki.

Do góry