Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Posiedzenie plenarne WRDS 2020 - sytuacja mikro- i małych przedsiębiorstw w województwie łódzkim

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
31.01.2020

30 stycznia 2020 r. dr Artur Mikulec, p.o. Zastępcy Dyrektora Urzędu Statystycznego w Łodzi oraz Jerzy Harbat – kierownik Ośrodka Małych i Średnich Przedsiębiorstw uczestniczyli w posiedzeniu plenarnym Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Łódzkiego.

Podczas spotkania dr Artur Mikulec przedstawił informacje przygotowane wspólnie z Ośrodkiem Małych i Średnich Przedsiębiorstw dotyczące sytuacji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim.

W prezentacji wykorzystano wyniki rocznego badania działalności gospodarczej przedsiębiorstw za lata 2016-2018, uzupełnione wynikami kwartalnego badania przychodów, kosztów i wyniku finansowego oraz nakładów na środki trwale za lata 2017-2019 (I-III kwartał).

Na podstawie danych z rejestru REGON za lata 2017-2019 przedstawiono stan, strukturę i dynamikę osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jednostek nowo zarejestrowanych i wyrejestrowanych z rejestru.

Szczegółowe informacje pod linkiem.

Posiedzenie plenarne WRDS 2020 - sytuacja mikro- i małych przedsiębiorstw w województwie łódzkim
Zdjęcia: Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Do góry