Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamieszkane budynki w województwie łódzkim. Narodowy Spis Powszechyny Ludności i Mieszkań 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 17.02.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja „Zamieszkane budynki w województwie łódzkim”, którą Państwu przekazujemy, stanowi kolejne opracowanie z cyklu prezentującego wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań przeprowadzonego w 2011 r.
Celem opracowania jest przedstawienie informacji dotyczących budynków zamieszkanych zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego, jak również zmian jakie zaobserwowano w porównaniu ze spisem z 2002 r. Przedmiotem analizy są informacje o liczbie budynków według ich rodzaju, wieku i wielkości oraz wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne z uwzględnieniem zasobów mieszkaniowych zlokalizowanych w tych budynkach.
Opracowanie składa się z uwag ogólnych i metodycznych, komentarza analitycznego wzbogaconego prezentacją graficzną w postaci map i wykresów oraz części tabelarycznej. Część tabelaryczna zawiera szczegółowe dane o województwie, w podziale na obszary miejskie i wiejskie oraz w przekroju terytorialnym według powiatów.

Do góry