Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Warunki mieszkaniowe gospodarstw domowych i rodzin w województwie łódzkim. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2002

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 04.06.2004
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Przekazuję Państwu kolejne opracowanie zawierające wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2002 i Powszechnego Spisu Rolnego 2002. Publikacja prezentuje charakterystykę warunków mieszkaniowych gospodarstw domowych i rodzin w województwie łódzkim.
Zamieszczono w niej dane o warunkach mieszkaniowych gospodarstw domowych i rodzin w zależności od liczby dzieci, poziomu wykształcenia i źródeł ich utrzymania. Uzupełnienie tych danych stanowią informacje dotyczące składu rodzinnego gospodarstw domowych w powiązaniu z tytułem prawnym do zajmowanego mieszkania, stopniem samodzielności zamieszkiwania, wielkością zajmowanych mieszkań oraz wyposażeniem w instalacje techniczno-sanitarne.
Publikacja składa się z uwag metodycznych, analitycznych wzbogaconych wykresami i części tabelarycznej. W uwagach metodycznych omówiono podstawowe zasady i definicje obowiązujące w NSP 2002 związane z przedmiotem publikacji. W części analitycznej dokonano syntetycznej charakterystyki warunków mieszkaniowych w województwie łódzkim.

Do góry