Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Budynki i wyposażenie techniczne gospodarstw rolnych w województwie łódzkim. Powszechny Spis Rolny 2002

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 03.11.2003
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja zawiera wyniki Powszechnego Spisu Rolnego 2002 r. w zakresie budynków, budowli, infrastruktury technicznej oraz wyposażenia gospodarstw rolnych w maszyny rolnicze i środki transportu w województwie łódzkim.
Informacje opisujące szeroki zestaw zagadnień związanych z technicznym wyposażeniem rolnictwa zostały przedstawione według grup użytkowników gospodarstw, grup obszarowych użytków rolnych oraz według podregionów, powiatów i gmin. Dla zilustrowania przemian w użytkowaniu budynków i wyposażenia technicznego gospodarstw rolnych w podstawowe informacje spisowe w ujęciu wojewódzkim zaprezentowano na tle wyników poprzedniego spisu rolnego przeprowadzonego w 1996 r. Publikacja składa się z uwag metodycznych, uwag analitycznych ilustrowanych wykresami i części tabelarycznej.
W uwagach metodycznych omówiono podstawowe zasady, definicje i pojęcia obowiązujące w Powszechnym Spisie Rolnym 2002 r. W uwagach analitycznych przedstawiono krótką charakterystykę stopnia wykorzystania budynków i budowli, poziomu wyposażenia gospodarstw rolnych w elementy infrastruktury technicznej oraz w ciągniki, maszyny rolnicze i środki transportu.

Do góry