Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Działalność gospodarcza podmiotów z kapitałem zagranicznym w województwie łódzkim w latach 2008-2010

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.03.2012

Celem niniejszego opracowania jest zaprezentowanie działalności podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego w latach 2008-2010. Przedstawiona zbiorowość obejmuje podmioty, w których został zainwestowany kapitał pochodzący od inwestorów zagranicznych, niezależnie od jego wielkości, struktury i udziału w kapitale podstawowym, a także kraju pochodzenia.
Dane charakteryzujące podmioty gospodarcze, w których zaangażowany jest kapitał zagraniczny, ujęto m.in. według liczby pracujących, rodzaju działalności, ich lokalizacji, a także kraju pochodzenia, wartości i struktury kapitału.
Publikacja składa się z części analitycznej i tabelarycznej. Całość poprzedzona jest uwagami metodologicznymi, zawierającymi opis zakresu badania oraz podstawowych definicji stosowanych pojęć. Uzupełnienie materiału statystycznego zawartego w tablicach stanowią wykresy i kartogramy prezentujące wybrane zjawiska i zachodzące relacje.

Przekroje: województwo
Do góry