Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Działalność gospodarcza mikroprzedsiębiorstw w województwie łódzkim w latach 2011-2012

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 14.03.2014
Częstotliwość wydania: Roczna

Opracowanie przygotowane zostało na podstawie wyników reprezentacyjnego badania przedsiębiorstw o liczbie pracujących do 9 osób, przeprowadzonego na formularzu SP-3 Sprawozdanie o działalności gospodarczej przedsiębiorstw.
Publikacja składa się z dwóch części. W pierwszej znajdują się informacje dotyczące metodologii badania SP-3, definicje podstawowych pojęć i wskaźników opisujących działalność gospodarczą mikroprzedsiębiorstw. W części drugiej zamieszczono charakterystykę działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorstw z terenu województwa łódzkiego w latach 2011-2012 oraz dokonano graficznej prezentacji wyników ich działalności gospodarczej na tle pozostałych województw.
Zamieszczone w opracowaniu dane statystyczne dotyczą: liczby mikroprzedsiębiorstw, liczby pracujących, przeciętnej liczby zatrudnionych oraz przeciętnego wynagrodzenia w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących do 9 osób. Przedstawiono również wyniki tych przedsiębiorstw w postaci: wartości przychodów i kosztów z całokształtu działalności, wartości sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz produkcji budowlano-montażowej. Uzupełnienie publikacji stanowi aneks tabelaryczny, w którym zaprezentowano wybrane dane oraz wskaźniki z zakresu działalności mikroprzedsiębiorstw w przekroju sekcji PKD i w przekroju województw.

Przekroje: kraj, województwo, sekcje PKD 2007
Do góry