Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Środki trwałe i działalność inwestycyjna w województwie łódzkim w latach 2007-2009

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 25.02.2011
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja zawiera zbiór informacji statystycznych o działalności inwestycyjnej i wartości majątku trwałego w województwie łódzkim.
Rozmiary i strukturę nakładów inwestycyjnych i środków trwałych przedstawiono zarówno w skali całej gospodarki narodowej, przedsiębiorstw o liczbie pracujących powyżej 9 osób jak i państwowych i samorządowych jednostek i zakładów budżetowych.
W opracowaniu zawarto również dane o nakładach na środki trwałe oraz o uzyskanych efektach rzeczowych w ochronie środowiska i gospodarce wodnej.
Materiał zaprezentowany w formie tabelarycznej uzupełniono syntetyczną charakterystyką przedstawionych wyników badań oraz graficzną prezentacją wybranych zjawisk.
W ujęciu przestrzennym wybrane dane przedstawiono na tle kraju i innych województw oraz w układzie powiatów i miast na prawach powiatu województwa łódzkiego.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, sektory własności, sekcje i działy PKD 2007
Do góry