Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji obsługi klienta

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
30.03.2021

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów Urzędu Statystycznego uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), zawieszona została bezpośrednia obsługa klienta w Urzędzie Statystycznym w Łodzi oraz Oddziałach w Brzezinach, Piotrkowie Trybunalskim i Sieradzu.

W  przypadku konieczności bezpośredniej wizyty w punkcie rejestru REGON bądź Informatorium uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę w Urzędzie mailowo lub telefonicznie.

Prosimy o nieprzychodzenie do Urzędu bez wyznaczonej wizyty.

Godziny pracy Urzędu:

pon.-pt.: 7.30-15.30

Informatorium:
pon.-pt.: 8.00-15.00,

REGON:
pon.-pt.: 8.00-15.00,


ZACHĘCAMY DO BIEŻĄCEGO KONTAKTU MAILOWEGO ORAZ TELEFONICZNEGO

Kontakt z Informatorium w Urzędzie Statystycznym:

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium pod numerami  42 683 91 91, 42 683 91 92, numerem infolinii statystycznej 22 279 99 99 oraz poprzez:

  • formularz zamawiania danych statystycznych zamieszczony na stronie US: https://stat.gov.pl/pytania-i-zamowienia/formularz-zamawiania-danych
  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres pocztowy Urzędu Statystycznego w Łodzi, bądź mailowo:

Kontakt z Urzędami Statystycznymi w sprawach dotyczących rejestru REGON:

W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  - wraz z towarzyszącą dokumentacją:

Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/


Skargi i wnioski do dyrektora Urzędu można przesyłać elektronicznie na adres lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Statystyczny w Łodzi ul. Suwalska 29, 93-176 Łódź

Do góry