Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Notatka informacyjna Podsumowanie V edycji konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

10.06.2014

9 czerwca 2014 r. podsumowano V edycję konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj”. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 54 w Łodzi, gdzie przybyli nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami.Podczas podsumowania dostępna była dla uczestników uroczystości wystawa portmonetek wykonanych przez biorących udział w konkursie uczniów klas IV-tych.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna V edycja konkursu "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj" już za nami

12.05.2014

8 i 9 maja 2014 r. roku miała miejsce V edycja konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej „Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj”. Celem konkursu zorganizowanego dla szkół podstawowych przez Urząd Statystyczny w Łodzi wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 54 w Łodzi było, podobnie jak w przypadku ubiegłych edycji, rozbudza-nie zainteresowania uczniów wiedzą ekonomiczną i statystyczną oraz kształtowanie tożsamości regionalnej.

Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7    
Do góry