Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wydarzenia

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Podsumowanie szkoleń z cyklu "Bazy i banki danych" na Wydziale Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego 20 - 22 marca 2018 r.

28.03.2018
W dniach 20, 21 i 22 marca 2018 r., na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, pracownicy Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi poprowadzili szkolenia z cyklu Banki i Bazy Danych, zorganizowanego w ramach obchodów 100 rocznicy powołania Głównego Urzędu Statystycznego. Warsztaty poprzedził wygłoszony 9 marca (z okazji Dnia Statystyki Polskiej) wykład wprowadzający w tematykę systemu i baz danych statystyki publicznej w setną rocznicę GUS.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna XV Edycja Dnia Przedsiębiorczości

28.03.2018

26.03.2018 w Urzędzie Statystycznym w Łodzi, w ramach Dnia Przedsiębiorczości 2018, zorganizowano zajęcia dla całej klasy młodzieży niedowidzącej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 w Łodzi.

Czytaj dalej

Urząd Statystyczny nominowany do nagrody "Łódzkie Łabędzie"

16.03.2018

Łódzkie Łabędzie to nagrody wręczane w konkursie „Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację". Organizatorem plebiscytu jest Prezydent Miasta Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Czytaj dalej

"System i bazy danych statystyki publicznej". Wykład z okazji Dnia Statystyki Polskiej i 100-lecia Głównego Urzędu Statystycznego.

14.03.2018

9 marca 2018 r., na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, Anna Luchowska, pracownik Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi, wygłosiła wykład pt. „System i bazy danych statystyki publicznej” w ramach obchodów Dnia Statystyki Polskiej oraz 100-lecia Głównego Urzędu Statystycznego. Wykład skierowany był do studentów oraz kadry akademickiej wszystkich łódzkich uczelni wyższych.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna XXI Łódzkie Targi Edukacyjne

06.03.2018


1 i 2 marca 2018 r. Urząd Statystyczny w Łodzi wziął udział w XXI Łódzkich Targach Edukacyjnych. Targi są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Na przestrzeni lat Łódzkie Targi Edukacyjne ukształtowały własną tożsamość i charakter; cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających, jak i całego środowiska naukowo-dydaktycznego.

Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    28
Do góry