Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Publikacja Działalność przedsiębiorstw o liczbie pracujących do 9 osób w 2015 r.

21.02.2017

Charakterystyka przedsiębiorstw o liczbie pracujących do 9 osób oraz podstawowe informacje o wynikach osiąganych z ich działalności gospodarczej. Liczebność i struktura badanej zbiorowości (forma prawna, rodzaj prowadzonej działalności); liczba i struktura pracujących z uwzględnieniem właścicieli, zatrudnienie i wynagrodzenia; przychody i koszty; ponoszone nakłady na środki trwałe, wartość brutto środków trwałych. Wskaźniki działalności gospodarczej przedsiębiorstw o liczbie pracujących do 9 osób.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna Działalność podmiotów z kapitałem zagranicznym w województwie łódzkim w 2015 r.

17.02.2017
Prezentowane dane w opracowaniu dotyczą podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego prowadzących działalność na terenie województwa łódzkiego i zostały opracowane na podstawie formularza KZ - roczne sprawozdanie statystyczne podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Notatka informacyjna Koniunktura gospodarcza w styczniu 2017 r.

31.01.2017
Koniunktura gospodarcza w styczniu 2017 r. - opinie formułowane przez jednostki, których siedziba znajduje się w województwie łódzkim.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Notatka informacyjna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa łódzkiego ( grudzień 2016 r.)

30.01.2017
Opracowanie sygnalne prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa łódzkiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego w grudniu 2016 r.
Czytaj dalej

Zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej w województwie łódzkim

18.01.2017
„Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział (…)” 13 stycznia 2017 roku na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbył się etap okręgowy I Olimpiady Statystycznej zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Statystyczne, Główny Urząd Statystyczny oraz Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach 02-20.01.2017 r.

02.01.2017
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 20 stycznia 2017 r. na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w IV kwartale 2016 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Olimpiada Statystyczna

02.01.2017

Czytaj dalej
1  2    
Do góry