Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Konsultacje społeczne dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Szanowni Państwo,
W 2020 roku odbędzie się kolejna edycja powszechnego spisu rolnego, zgodnie z kalendarzem badań Eurostatu oraz wytycznymi FAO. Chcąc przygotować się do realizacji tego zadania, Główny Urząd Statystyczny przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym spisie rolnym. Państwa udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.

Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podsumowanie ruchu innowacyjnego w edukacji - wyróżnienie certyfikatem "Kreator innowacji"

19.06.2017

W dniu 8 czerwca 2017 r. w Pałacu Poznańskich w Łodzi odbyła się uroczystość XXXI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, zorganizowana przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, podczas którego Urząd Statystyczny w Łodzi został uhonorowany certyfikatem „Innowacyjna Firma”.

Czytaj dalej

Informacja sygnalna Publikacja Wiosenna ocena stanu upraw rolnych i ogrodniczych w województwie łódzkim w 2017 r.

08.06.2017
Informacja zawiera wyniki wiosennej oceny stanu upraw w województwie łódzkim.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Podsumowanie VII edycji konkursu "Statystyka w Karierze"

07.06.2017

W środę 31.05.2017 r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyła się uroczystość podsumowania konkursu dla gimnazjalistów „Statystyka w karierze”, który od 7 lat organizuje Łódzki Ośrodek Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Czytaj dalej

Interdyscyplinarny projekt dwujęzyczny „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”.

07.06.2017
W środę 31.05.2017 r., w siedzibie Urzędu Statystycznego w Łodzi, odbyło się podsumowanie interdyscyplinarnego projektu dwujęzycznego „Opisujemy świat za pomocą faktów i liczb. Describing the world by means of facts and figures”. Projekt był kolejnym z serii dwujęzycznych projektów interdyscyplinarnych, który zrealizowany został przez uczniów i nauczycieli Publicznego Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły w Łodzi, we współpracy z Łódzkim Ośrodkiem Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi.
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Województwa Łódzkiego I kwartał 2017

31.05.2017
Publikacja zawiera podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa łódzkiego m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw, rolnictwa, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry